AdobeStock 8055480 scaled - Oświetlenie

Oświetlenie estradowe i sceniczne

Nasza firma posiada szeroki wybór oświetlenia: reflektory sceniczne, konsolety oświetleniowe nadające się do różnorakich zastosowań. Dostosujemy oświetlenie sceniczne na twojej imprezie tak, że będzie się komponować do muzyki oraz nastroju panującego na scenie nadając wydarzeniu niepowtarzalny charakter. Nasze oświetlenie sceniczne to nie tylko sprzęt – firma Scena System to zgrany i profesjonalny zespół pasjonatów. Dlatego śmiało możesz polecić nam organizację nawet najbardziej wymagających eventów. Lata pracy na rynku polskim zaowocowały dużym portfolio przeprowadzonych z sukcesem koncertów, wydarzeń miejskich oraz bardziej kameralnych imprez. Proszę pamiętać, że nasza firma obsługuje tego rodzaju wydarzenia całościowo. Oferujemy zarówno sprzęt nagłaśniający, oświetleniowy, jak również rozkładane sceny różnych wymiarów.

Światło ruchome głowy

- ROBE ROBIN POINTE, 800 i 1000 LED WASH
- MARTIN MAC QUANTUM PROFILE, WASH
- GLP IMPRESSION RGB 120 RZ
- CLAY PAKY SHARPY, A.LEDA B-EYE K10, A.LEDA B-EYE K20

Światło statyczne

- PIXEL BAR
- LED PAR
- SUNSTRIPE DMX ACTIVE
- BLINDER 4DWE
- PAR 56 i 64
- PC 1000W i 2000W
- REFLEKTORY PROFILOWE

Stroboskopy

- MARTIN ATOMIC 3000
- MARTIN ATOMIC 3000 LED
- SGM X5

Oświetlenie retro

- Portman P1
- Briteq BT – Vintage Retro
- Showtec Vintage Blaze ’55

Oświetlenie architektoniczne

- SGM P5

Reflektory prowadzące

- Eurolite SL – 1200LD
- Robert Juliat Cyrano 2500W

Wytwornice Dymu/Hazery

- Jem Hazer PRO
- Martin Jem ZR 44 i 45
- Look Unique 2.1
- MDG ATME i ATMOSPHERE
- HAZE BASE PRO

Sterownik oświetlenia

- Grandma2 Light Size
- Grandma2 Full – Size
- A Volites Tiger Touch II
- A Volites Titan Mobile
- Chamsys MQ100

Jak widzisz nasze zaplecze techniczne jest całkiem spore. Kilka rodzajów konsolet oświetleniowych, jak również pozostałego oświetlenia scenicznego i estradowego pozwala nam na optymalny dobór sprzętu, tak aby zaoferować Tobie organizację w możliwie najlepszej cenie, bez utraty jakości. Nasi technicy to eksperci w swoim fachu, dlatego im więcej szczegółów przekażesz nam w zapytaniu ofertowym tym łatwiej będzie przygotować nam konkretną ofertę pod Twoje oczekiwania.

Organizując nawet mały event należy wziąć pod uwagę wiele czynników, często decydujących o końcowym odbiorze wydarzenia przez naszych Klientów. Dlatego już dzisiaj skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów takiej imprezy oraz wstępnej wyceny oraz terminów. Pamiętaj, że wybierając naszą firmę masz gwarancję doświadczenia na rynku od wielu już lat. Doradzimy oraz przygotujemy wszystko, tak aby powierzona nam impreza przywoływała zawsze miłe wspomnienia udanego i dobrze zorganizowanego wydarzenia.

KONTAKT

P.U. SCENA SYSTEM
Światło i Dźwięk Jakub Budasz

Stary Rynek 12,
Środa Wielkopolska
Telefon: 509 044 403