AdobeStock 8055480 scaled - Scena

Wynajem scen – kompleksowa obsługa techniczna imprez

Firma ScenaSystem.eu oferuje wynajem scen dla różnego rodzaju eventów. Oferujemy pomoc oraz profesjonalną konsultację dotyczącą nie tylko wynajmu samej sceny, ale także oświetlenia scenicznego oraz nagłośnienia imprez. Działamy na rynku od wielu już lat. W swoim portfolio możemy pochwalić się realizacją wielu imprez na terenie całego kraju. Nie jest nam straszna organizacja zarówno dużych eventów o zasięgu ogólnopolskim, jak również małych lokalnych festynów. Każdy Klient jest dla nas ważny i dlatego do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Wynajem scen najlepiej rozpocząć od kontaktu telefonicznego, bądź e-mailowego z naszą firmą. Twoje informację na temat oczekiwań, wielkości i daty wydarzenia pozwolą nam dobrać perfekcyjnie rozmiar i typ sceny, tak aby zapewnić odpowiedni komfort i bezpieczeństwo eventu.

W swojej ofercie posiadamy sceny z zadaszeniem niezbędne do realizacji koncertów czy wydarzeń plenerowych, każda z naszych scen posiada wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Sceny z zadaszeniem dwuspadowym

Sceny z zadaszeniem jednospadowym

Sceny mobilne 9x6m

Brama typu start/meta

Podesty sceniczne

Posiadamy podesty sceniczne (150 szt.) o wymiarach 2m x 1m z regulowanymi nogami od 0,6m do 1,7m.
Sceny wynajem – konstrukcje aluminiowe

Posiadane przez nas konstrukcje służą do tworzenia z nich stoisk targowych wystaw wież pod nagłośnienie czy ramp do ekranów ledowych.

Na wszystkie urządzenia, konstrukcje i scenę posiadamy wymagane atesty.

Firma scenasystem.com to kompleksowe rozwiązania, które pozwolą zorganizować każdy typ eventu na terenie całej Polski. Wynajem scen mobilnych, z dachem jednospadowym, z zadaszeniem dwuspadowym oraz wielu innych typów pozwalają nam zagwarantować jakość oraz terminowość zaplanowanego wydarzenia. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami.
wynajem sceny mobilnej cennik

Ze względu na złożoność każdego eventu oraz mnogość czynników wpływających na ostateczną cenę przygotowania eventu nie możemy w sposób jednoznaczny określić naszego cennika. Oczywiście chcielibyśmy zamieścić plik PDF z informacjami, w których jasno precyzujemy co do złotówki koszt obsługi powierzonego nam wydarzenia – niestety jest to niemożliwe. Wszystko zależy od wielkości eventu, okresu w którym taki event ma się odbyć oraz tego, czy nasza firma ma zająć się tylko jednym z aspektów wydarzenia np. nagłośnieniem, wynajmem sceny lub też całością. Do każdego takiego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie dlatego prosimy o kontakt e-mailowy, przez czat lub telefoniczny.

KONTAKT

P.U. SCENA SYSTEM
Światło i Dźwięk Jakub Budasz

Stary Rynek 12,
Środa Wielkopolska
Telefon: 509 044 403